DNA ve Kuantum Deneyleri

FaceBook  Twitter  

Yazan Dr. Hayri Uzel

 

Bu kitaplarda, eski spiritüelgeleneklerden gelen dev miktarda bilgiyi (İskenderiye’deki kütüphane yakıldığında, en az 532,000 döküman yitirdik) geçmişte nasıl kaybettiğimizi vebilimin gizemlerinin bazılarını anlamamıza yardımcı olacak bu geleneklerdeki bilginin mevcut olabileceğini tartışmaya başlıyor. Braden, üç tane çok ilginç deneyi bildiriyor.

Gregg Braden bu büyük soruların peşine düşmeden önce, bir bilim adamı ve mühendis olarak çalışıyordu.

DENEY 1 : Onun bildirdiği ilk deney bir kuantum biologu olan Dr.Vladimir Poponin tarafından yapılmıştır. Bu deneyde, önce bir kap boşaltılıyor (kabın içinde vakum yaratılıyor) ve sonra kap içinde sadece fotonlar (ışık parçacıkları) bırakılıyor. Fotonların dağılımını (yerlerini) ölçüyorlar ve
fotonların kap içinde tamamen rasgele bir şekilde bulunduklarını saptıyorlar. Bu beklenen sonuç.

Daha sonra kabın içine DNA yerleştiriliyor ve fotonların dağılımı (yerleri) tekrar ölçülüyor. Bu kez fotonlarin DNA ile uyumlu olarak BİR SIRA ÜZERİNDE ve DÜZENLİ bir şekilde oldukları keşfediliyor. Başka bir deyişle, fiziksel DNA, fiziksel-olmayan fotonları etkilemiştir.

Bundan sonra, DNA kaptan alınıyor, ve fotonların dağılımı tekrar ölçülüyor.
Fotonlar, DNA nın bulunmuş olduğu yerde, sıralı ve DÜZENLİ olarak kalıyor. Işık parçacıkları neye bağlandı ?

Gregg Braden, YENİ bir enerji alanının, bir enerji ağının mevcut olduğunu kabul etmek zorunda olduğumuzu ve DNA nin bu fotonlarla bu enerji aracılığı ile iletişim kurduğunu söylüyor.

DENEY 2: Bu deney ordu tarafindan yapıldı. DNA için vericilerden lökositler (beyaz kan hücreleri) toplandı ve elektriksel değişimlerin ölçülmesi için kutucuklara yerleştirildi. Bu deneyde, verici bir odaya yerleştirildi ve vericide değişik duygular üreten video klipler vasıtası ile ”duygusal stimulasyon”a maruz bırakıldı. DNA aynı binada farkli bir odaya konuldu. Hem verici hem de onun DNAsı monitör ile denetlendi ve verici duygusal inişler veya çıkışlar gösterirken (elektriksel yanıtlar olarak ölçüldü), DNA TAM AYNI ANDA TAMAMEN AYNI YANITLARI VERDİ. Bir süre geçtikten sonra yanıt geldiği olmadı.DNA nin zaman içindeki iniş ve çıkışları vericinin iniş ve çıkışlarına TAM OLARAK UYDU.

Ordu , DNA yı vericiden en fazla ne kadar uzaklaştırırsa aynı etkiyi elde edebileceğini görmek istedi. DNA ve vericiyi 50 mil ayırdıktan ve HALA AYNI sonucu elde ettikten sonra, teste son verdiler. Zaman farkı yoktu, zaman kaybı yoktu. DNA ve verici zaman içinde tamamen aynı yanıtları verdiler. Bu ne anlama gelebilir ?

Gregg Braden bunun, canlı hücrelerin önceden farkına varılmamıış olan bir enerji
formu vasıtası ile iletişim kurduğu anlamına geldiğini söylüyor. Bu enerji zaman ve mesafeden etkilenmez. Bu, enerjinin mekansız bir şeklidir, her zaman her yerde mevcut olan bir enerjidir.

DENEY 3 : Üçüncü deney Heart Math Enstitüsü taraından yapılmış ve bununla ilgili makale şu başlıkla yazılmış : ”DNA nin Şekilsel Değişimleri Üzerinde Tutarlı (uygun) Kalp Frekanslarının Yerel ve Mekansiz Etkileri” (Başlığa bakmayın! Bilgi inanılmaz). Bu, anthrax (şarbon) durumuyla direkt olarak ilgili bir deneydir.

Bu deneyde, bir kaç insan plasenta DNA sı (DNA nın en eski zamana ait/ilk şekli) içinden DNA daki değişikliklerin ölçülebileceği bir kabın içine yerleştirildi. 28 eğitimli araştırıcıya DNA nın yirmi sekiz küçük şişesi verildi (her birine bir şişe.) Her bir araştırıcıya nasıl duygu üreteceği ve HİSSEDECEĞİ ögretildi ve her biri güçlü duygulara sahipti.

Bulunan şey şuydu; DNA, araştırıcının duygularına göre KENDİ ŞEKLİNİ DEĞİŞTİRDİ;

1. Araştırıcılar minnettarlık, sevgi ve takdir HİSSETTİĞİ zaman, DNA GEVŞEYEREK yanit verdi ve iplikler yaralanmamıştı. DNA nın uzunluğu daha fazla arttı.

2. Araştırıcıilar öfke, korku, hayal kırıklığıi veya stres HİSSETTİĞİNDE, DNA DARALARAK (sıkışarak) yanıt verdi. DNA kısaldı ve bizim DNA kodlarımızın çoğunu KAPATTI !. Eğer negatif hisler tarafından ”kapandığınızı” hissettiyseniz, şimdi bedeninizin de neden eşit olarak kapandığını biliyorsunuz. Araştırıcılar tarafından sevgi, neşe, minnettarlık ve kabul hisleri tekrar hissedildiğinde,
DNA kodlarının kapanması tersine döndü ve kodlar tekrar açıldı.

Bu deney daha sonra HIV-pozitif hastalarla test edilerek tekrarlandı. Sevgi, minnettarlik ve kabul hislerinin, bu hisler olmadan ölçülen DİRENÇten 300,000 KEZ büyük DİRENÇ gösterdiği keşfedildi. Böylece, sağlikli kalmanıza yardımcı olabilecek şeyin yanıtı budur, hangi korkutucu virüs veya bakteri etrafınızda yüzüyor olursa olsun. Neşe, sevgi, minnettarlik ve takdir/kabul hisleri içinde kalın !.

Bu duygusal değişimler elektro-manyetiklerin etkisinin ötesine geçmistir.
Derin sevgi içinde olmayı öğrenmiş bireyler, DNA larının şeklini değiştirmeye muktedirdir. Gregg Braden, bunun yaradılışın tümünü birbirine bağlayan yeni farkına varılan bir enerji formunu gösterdiğini söylüyor. Bu enerji, her şeyi birbirine bağlayan SIKICA ÖRÜLMÜŞ bir AĞ gibi görünüyor. Esasen, TİTREŞİMİMİZ vasıtası ile yaradılışın bu ağını etkileme gücümüz var.

ÖZET: Bu deneylerin sonuçları bizim şimdiki durumumuzla nasıl uyuşur? Bu, her ne oluyorsa olsun, güvende kalmak için bir zaman hattını nasıl seçebileceğimizin ötesindeki bilimdir. Gregg Braden’in ”Isaiah Etkisi”nde açıkladığı gibi, temelde zaman sadece lineer değildir (geçmis, simdi ve gelecek), ayrıca bir derinliği vardır. Zamanın derinliği tüm olası duaları ve edilmiş veya mevcut duaların zaman hatlarini içerir. Aslında, bizim tüm dualarımız önceden yanıtlanmıştır. Biz, sadece HİSLERİMİZ vasıtası ile yaşamakta olduğumuz duaları aktive ediyoruz. Bu, bizim realitemizi nasıl yarattığımızdır; onu hislerimizle seçerek. Hislerimiz Evren’deki enerjinin ve maddenin tümünü birbirine bağlayan yaradılışın ağı vasıtası ile zaman hattını aktive ediyor.

Evrenin yasasının, odaklandığımız şeyi kendimize çektiğimiz olduğunu hatırlayın. Eğer gelebilecek bir korkuya, Evren’e korktuğunuz şeyi size göndermesi için kuvvetli bir mesaj gönderiyorsunuz. Bunun yerine, kendinizi neşe, sevgi, kabul veya şükran duygularına getirebilirseniz ve hayatınıza bunlardan daha çok getirmeye odaklanırsanız, negatif şeylerden otomatik olarak kaçınmış olursunuz. Hislerinizle farklı bir zaman hattını seçiyor olursunuz. İnanılmaz derecede kuvvetli bir bağışıklık sistemini sürdürecek bu pozitif duygularda kalarak anthraxa veya herhangi grip, virüse vs.ye yakalanmayı önleyebilirsiniz.

Rev. Terri Newlon
Terri Newlon Holistic Consulting Co.
110 E. Cortez Dr. # 203
Sedona, AZ 86351 USA
www.DjwhalKhul.com

Dr. Hayri Uzel

Kaynak: http://hipnoz.hipnoterapi.sitemynet.com

“Telepatik” genler birbirlerindeki benzerlikleri fark ediyorlar !..

Ziyaretçi Sayacı

Bugün31
Dün93
Bu Hafta591
Bu Ay3140
Tümü161892
Ana Sayfa Yazilar DNA ve Kuantum Deneyleri